istanbul cekmekoy kocullu mahallesi oto cekici oto kurtarma oto kurtarici ve yol yardim hizmeti 558092

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici, Oto Kurtarma

Kuzey Marmara Otoyolu’da oto kurtarma hizmetini 7/24 vermekteyiz. Oto kurtarma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, oto kurtarma fiyatı alabilirsiniz.

Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi aradığınız andan itibaren, oto çekici hizmetimiz devreye girmektedir. Vereceğiniz adresin yanında, araçta oluşan hasarları ve arızaları bize söylemeniz durumunda; hemen bir arıza onarım veya kaza bakım paketleri oluşturulmaktadır. Bu adımı çözüme kavuşturmak için de, gereken bütün çekici türleri değerlendirilir, bölgeye en yakın ve en donanımlı çekici ekibimiz gönderilir. Bu sayede araç içerisinde fazla beklemenin ve hizmet almanın geciktiği dönemler, Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici firmamız sayesinde geride kalmıştır. Kuzey Marmara Otoyolu Oto çekici hizmetleri için bölgeye gelen ekiplerimiz, öncelikle sizin can güvenliğinizin sağlanması için sağlık ekiplerine de haber verecektir.

Kuzey Marmara Otoyolu Oto kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmeti

Verdiğimiz oto çekici hizmetinin yanında, Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici firmamızın sunduğu avantajlı araba işlemleri de bulunmaktadır. İlk olarak aracınızın yakıttan dolayı yolda kalması durumunda, yakıt takviyesi yapacak ekiplerimiz bölgeye yönlendirilecektir. Bunun dışında ise lastik değişimi ve lastik sökülüp takılması için de, yine ayrı şekilde oluşturulan uzman ekibimiz de bulunmaktadır. Akünüzün bitmesi durumunda, müşteri hizmetlerimize bağlanarak durumu anlatmalı ve bu sayede yol yardım hizmeti talep etmelisiniz. Yanınıza gelecek olan yol yardım ekipleri, aracınızın aküsünü en kısa sürede dolduracak ve sizin en hızlı şekilde yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır.

Kuzey Marmara Otoyolu Oto kurtarıcı,Kuzey Marmara Otoyolu Yol Yardım HizmetiKuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici, Kuzey Marmara Otoyolu Oto Kurtarma, Kuzey Marmara Otoyolu Oto Kurtarıcı, Kuzey Marmara Otoyolu Hızlı Çekici, Kuzey Marmara Otoyolu Kurtarıcı

ray dolapray dolapaluminyum doğrama
Call Now ButtonHEMEN ARA